Pera Smart olarak, firmaların ihtiyaçları doğrultusunda güncel teknolojilerle çözümler sunan bir ekip olarak hizmet vermekteyiz. Web tasarımı, yazılım çözümleri ve dijital dünyanın gerekliliklerini içeren çalışmalarda referanslarımızla kendimizi ispatlamış bir ekibiz. Müşterilerimize tüm dijital talepleri için çözümler sunmaktayız ve iş etiği her zaman önceliğimizdir. Vizyonumuz ve misyonumuz, müşterilerimizi dijital dünyaya başarıyla adapte etmek ve sektörümüzde öncü bir konum elde etmek üzerine kurulmuştur.

Dünyanın herhangi bir yerinde olmanıza rağmen, bir tık uzağınızda olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Birlikte çalışarak projeler ortaya çıkarmak, başarılarınızın öncüsü olacaktır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir firma olarak, çevresel ve toplumsal konularda da duyarlılığımızı gösteriyoruz.

Teknolojiyi yakından takip ediyor, analiz ediyor ve gerekli olduğunda çözümlerimize entegre ediyoruz. Ekip olarak ihtiyaçlarınızı analiz ediyor ve sizin için en uygun çözümü uyguluyoruz.

Pera Smart ile rekabetin belirleyicisi siz olursunuz, çünkü çağın gerekliliklerine uyum sağlıyoruz.

VİZYONUMUZ
Tecrübemiz ve hizmet kalitemiz her geçen gün artarken, hem ulusal hem de uluslararası arenada sektörümüzün önde gelen firmaları arasında yer almak. Yazılım dünyasına geleceğe yönelik bir boyut kazandıran yenilikçi çözüm önerilerimizle öne çıkmak.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimize ileri teknolojileri sunarak hizmet verdiğimiz alanlarda ilkeli, duyarlı, güvenilir, yenilikçi ve rekabetçi kimliğimizle öncü olmak.

Haberler ve Makaleler
Hakkımızda
Hakkımızda
30 + Proje
Tecrübesi
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

Müşterilerimizin geleceğini inşa etmesine yardımcı oluyoruz.

Geleceğinizi inşa etmek için müşterilerimize yenilikçi ve özelleştirilmiş çözümler sunarak projelerinde yanlarında oluyoruz. Güvenilir iş ortağınız olarak hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için buradayız.

Başarılarımız

Başarılı olduğumuz bazı başlıklar

Mobil uygulamalar, yapay zeka entegrasyonu, veri analitiği ve ölçeklenebilir yazılım projelerinde başarıyla çalıştık. Müşteri memnuniyetini ve etkileyici sonuçları garanti ediyoruz.

1500

Memnun Müşteri

20

Tamamlanmış Projeler

10

+

Ekip Arkadaşı